Kancelaria adwokacka adwokat Dagmary Smyrek-Appel w Lesznie to kancelaria świadcząca kompleksową pomoc prawną na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych, nie tylko w postępowaniu sądowym, ale także przed organami administracji państwowej i samorządowej oraz w sprawach pozasądowych.

Adwokat Dagmara Appel-Smyrek

Indywidualny stosunek do każdego z klientów oraz  wiedza i doświadczenie umożliwia nam skonstruowanie szczegółowej strategii działania, dopasowanej do charakteru zleconych spraw i w efekcie zaproponowanie Państwu najkorzystniejszych rozwiązań prawnych. Klienci kancelarii  zawsze informowani są w sposób jasny i zrozumiały o możliwych rozwiązaniach, zagrożeniach jak i ryzyku wynikających z obranej strategii. W praktyce naszej Kancelarii priorytetowa jest pomoc w rozwiązaniu każdego problemu w sposób możliwie szybki i najmniej kosztowny dla Klienta. Dzięki stałemu kontaktowi z Mocodawcami i bieżącym informowaniu ich o stanie sprawy,  mają oni możliwość czynnego udziału w każdym etapie postępowania.

Kancelaria świadczy pomoc prawną zarówno w formie stałej obsługi prawnej, jak też w formie zlecenia do prowadzenia konkretnej sprawy.

Adwokat Dagmara Smyrek-Appel jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych kancelariach, a obecnie prowadzi kancelarię adwokacką z siedzibą w Lesznie.